Програма

6.00 Формула краси
6.50 Абетка харчування
7.00 Огляд світових подій
7.40 М/ф "Ведмеді-сусіди"
8.00 Зичимо щастя
9.40 Феєрія мандрів
10.00 Д/ф "Дзеркало історії"
10.35 Дух і Літера
11.35 Музичні кліпи
12.00 Огляд світових подій
12.30 Я знаю
12.50 Музичні кліпи
13.05 Родослів
14.20 Абетка харчування
14.30 М/ф "Ведмеді-сусіди"
14.45 Д/ф "Дзеркало історії"
15.15 Х/ф"Алі"
18.00 Феєрія мандрів
18.20 Зичимо щастя
19.00 Новини
19.30 Студентський квиток
20.00 Зичимо щастя
20.40 Вечірня казка
21.00 Новини
21.30 Студентський квиток
22.00 Х/ф Фаворит"
0.30 Д/ф "Дзеркало історії"
1.00 Дух і Літера
2.10 Феєрія мандрів
2.30 Родослів
3.45 Дух і Літера
4.45 Родослів
6.00 Формула краси
6.00 Формула краси
6.40 Актуальне інтерв’ю
7.00 Новини
7.40 М/ф "Ведмеді-сусіди"
7.55 Абетка харчування
8.00 Зичимо щастя
9.40 Феєрія мандрів
10.00 Д/ф "Дзеркало історії"
10.30 Музичні кліпи
10.50 Дух і Літера
12.00 Новини
12.30 Актуальне інтерв’ю
12.55 Я знаю
13.25 Родослів
14.40 Абетка харчування
14.45 М/ф "Ведмеді-сусіди"
15.00 Д/ф "Дзеркало історії"
15.30 Х/ф Фаворит"
18.00 Феєрія мандрів
18.20 Зичимо щастя
19.00 Новини
19.30 Актуальне інтерв’ю
20.00 Зичимо щастя
20.40 Вечірня казка
21.00 Новини
21.30 Актуальне інтерв’ю
22.00 Х/ф "Гол-1"
0.00 Д/ф "Дзеркало історії"
0.40 Дух і Літера
1.40 Феєрія мандрів
2.10 Родослів
3.35 Дух і Літера
4.35 "Музасфера" Сергій Бабкін
6.00 Формула краси
6.40 Актуальне інтерв’ю
7.00 Новини
7.40 М/ф "Ведмеді-сусіди"
7.55 Абетка харчування
8.00 Зичимо щастя
9.40 Феєрія мандрів
10.00 Д/ф "Дзеркало історії"
10.30 Музичні кліпи
10.50 Дух і Літера
12.00 Новини
12.30 Актуальне інтерв’ю
13.00 Музичні кліпи
13.10 "Живу, люблю" Надія Крутова-Шестак
15.00 Абетка харчування
15.05 М/ф "Ведмеді-сусіди"
15.20 Д/ф "Дзеркало історії"
15.50 Х/ф "Гол-1"
18.00 Феєрія мандрів
18.20 Зичимо щастя
19.00 Новини
19.30 Актуальне інтерв’ю
20.00 Зичимо щастя
20.40 Вечірня казка
21.00 Новини
21.30 Актуальне інтерв’ю
22.00 Х/ф "Гол-2"
0.00 Д/ф "Дзеркало історії"
0.30 Дух і Літера
1.30 Феєрія мандрів
2.00 "Живу, люблю" Надія Крутова-Шестак
3.50 Дух і Літера
5.00 Стилю 20 років
6.00 Формула краси
6.40 Актуальне інтерв’ю
7.00 Новини
7.40 М/ф "Ведмеді-сусіди"
7.55 Абетка харчування
8.00 Зичимо щастя
9.40 Феєрія мандрів
10.00 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
10.25 Музичні кліпи
10.40 Дух і Літера
11.55 Новини
12.25 Актуальне інтерв’ю
12.55 Музичні кліпи
13.10 "Моя віра, надія, любов" Микола Мозговий
15.15 Абетка харчування
15.20 М/ф "Ведмеді-сусіди"
15.35 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
16.00 Х/ф "Гол-2"
18.00 Феєрія мандрів
18.20 Зичимо щастя
19.00 Новини
19.30 Актуальне інтерв’ю
20.00 Зичимо щастя
20.40 Вечірня казка
21.00 Новини
21.30 Актуальне інтерв’ю
22.00 Х/ф "Грейс"
23.45 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
0.10 Дух і Літера
1.15 Феєрія мандрів
1.45 "Моя віра, надія, любов" Микола Мозговий
3.50 Дух і Літера
5.00 Стилю 20 років
6.00 Формула краси
6.40 Актуальне інтерв’ю
7.00 Новини
7.40 М/ф "Ведмеді-сусіди"
7.55 Абетка харчування
8.00 Зичимо щастя
9.40 Феєрія мандрів
10.00 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
10.35 Музичні кліпи
10.50 Дух і Літера
12.00 Новини
12.30 Актуальне інтерв’ю
13.00 "Для тебе кохана"
15.20 Абетка харчування
15.25 М/ф "Ведмеді-сусіди"
15.40 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
16.15 Х/ф "Грейс"
18.00 Феєрія мандрів
18.20 Зичимо щастя
19.00 Новини
19.30 Актуальне інтерв’ю
20.00 Зичимо щастя
20.40 Вечірня казка
21.00 Новини
21.30 Актуальне інтерв’ю
22.00 Х/ф "Гроші на двох"
0.10 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
0.45 Дух і Літера
1.45 Феєрія мандрів
2.15 "Для тебе кохана"
4.35 Дух і Літера
5.45 Ляльки сонця
6.00 Формула краси
6.40 М/ф "Ведмеді-сусіди"
6.55 Абетка харчування
7.00 Новини
7.40 Студентський квиток
8.00 Зичимо щастя
9.40 Феєрія мандрів
10.00 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
10.45 Музичні кліпи
11.15 Абетка харчування
11.20 Ляльки сонця
11.35 Студентський квиток
12.00 Новини
12.30 Дух і Літера
13.35 "Народжена Україною" Оксана Білозір
14.40 Ляльки сонця
14.55 Абетка харчування
15.00 М/ф "Ведмеді-сусіди"
15.15 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
15.50 Х/ф "Гроші на двох"
18.00 Феєрія мандрів
18.20 Зичимо щастя
19.00 Огляд світових подій
19.30 Студентський квиток
20.00 Зичимо щастя
20.40 Вечірня казка
21.00 Огляд світових подій
21.30 Культ Ура!
22.10 Х/ф "Бійцівський клуб"
0.40 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
1.15 Дух і Літера
2.30 Феєрія мандрів
2.50 "Народжена Україною" Оксана Білозір
3.55 "Народжена Україною" Оксана Білозір
4.55 Дух і Літера
6.00 Формула краси
6.40 М/ф "Ведмеді-сусіди"
7.00 Новини
7.30 Культ Ура!
8.00 Зичимо щастя
9.40 Феєрія мандрів
10.00 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
11.55 Абетка харчування
12.00 Новини
12.30 Культ Ура!
13.10 Дух і Літера
13.35 Абетка харчування
13.40 М/ф "Ведмеді-сусіди"
13.55 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
15.30 Х/ф "Бійцівський клуб"
18.00 Феєрія мандрів
18.20 Зичимо щастя
19.00 Огляд світових подій
19.30 Вечірній тепловізор
20.00 Зичимо щастя
20.40 Вечірня казка
21.00 Огляд світових подій
21.30 Вечірній тепловізор
22.00 Х/ф"Безстрашний"
23.50 Х/ф "100 років Української революції.Полтавщина"
1.35 Дух і Літера
2.45 Феєрія мандрів
3.05 "Моя віра, надія, любов" Микола Мозговий
5.10 Дух і Літера
5.45 Ляльки сонця